Co robić? 6 – 13 kwietnia

Posted by in kalendarz

2014-03-29 spacer Oliwa 014 - Kopia

Wiosna w pełni, szkoda siedzieć w domu. Dlatego przygotowałem dla Was zestawienie kilku atrakcji z nadchodzącego tygodnia – na które moim zdaniem warto się wybrać.

Wtorek, 8 kwietnia:

Gra miejska „Podróże małe i duże”. Pilne – zgłoszenia tylko dziś do 22:30! Szczegóły znajdziecie tutaj, start o 18:00 koło dworca w Gdańsku. Jeśli mi się uda, będę jednym z uczestników.

Czwartek, 10 kwietnia:

Tu jest całkiem sporo wydarzeń:

  • Szkolenie „Personal branding” – Olivia Business Centre, od 9:00 do 16:00. Nie wiem, czy są jeszcze miejsca na to darmowe szkolenie, ale wspominam o nim z czystego lansu – jestem jednym z prelegentów. Szczegóły na stronie wydarzenia.
  • O 17:30 w Filii Gdańskiej WMBP (na Mariackiej, jakby ktoś nie wiedział) rozpocznie się spotkanie promujące album „Wrzeszcz na dawnej pocztówce” autorstwa Jana Daniluka i Jarosława Wasielewskiego. Można zdążyć po szkoleniu.
  • A po spotkaniu warto pobiec do „Południka 18″ na spotkanie z Przemkiem Skokowskim (Autostopem przez życie) – podróżnik będzie opowiadał o Iranie.

Piątek, 11 kwietnia:

Pozostajemy w klimatach podróżniczych i bibliotecznych. O 17:30 w Filii Naukowej WMBP (Obrońców Wybrzeża) rozpoczyna się spotkanie z Anetą Marek „Tajemnice Wyspy Wielkanocnej”. Lot tam nie jest tani, więc może warto wspomóc podróżowanie palcem po mapie w taki sposób?

Piątek – niedziela, 11 – 13 kwietnia:

„Podaj wiosło”, czyli Gdański Festiwal Impro. Błyskotliwe pointy, brzuchy bolące ze śmiechu i niesamowita atmosfera improwizowanych spektakli – tego wszystkiego nie zabraknie. Byłem tam przed rokiem, będę i teraz – na wybranych spektaklach gdańskich ekip. Serdecznie zapraszam do Teatru Miniatura.

To taki krótki przegląd nadchodzącego tygodnia – w sam raz na niedzielny wieczór. Jeśli takie zestawienie Wam się podoba, dajcie znać – postaram się publikować je regularnie.

Kliknij i przekaż dalejShare on FacebookTweet about this on Twitter