Co robić? 5 – 11 maja

Posted by in kalendarz

Kolejny tydzień i całkiem sporo atrakcji.

6 maja

Dni Otwarte Funduszy europejskich na PG to okazja do zobaczenia najlepszych projektów naukowych z ostatniego dziesięciolecia. Ale także możliwość udania się na wycieczkę po laboratoriach. Start o godzinie 10:00, a szczegółowy program znajdziecie na stronie wydarzenia.

7 maja

W ramach Akademii Stoczni (czyli cyklu spotkań, organizowanych przez Instytut Kultury Miejskiej) grupa osób będzie mogła zobaczyć od środka Centrum Techniki Okrętowej przy Szczecińskiej. Początek zwiedzania o 16:30. Uwaga, ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja. Szczegóły znajdziecie na stronie IKM.

8 maja

W „Południku 18″ (Garncarska) tradycyjne, czwartkowe spotkanie podróżnicze. Tym razem Karol Żubrzycki opowie o wyprawie do Azji. Początek o 19:00, ale przyjdźcie nieco wcześniej, aby złożyć zamówienie na pyszne ciasto z herbatą. Tradycyjnie można poinformować o chęci przyjścia na Facebooku.

9 maja

Empik w Galerii Bałtyckiej zaprasza na warsztaty fotograficzne pod nazwą „ABC oświetlenia portretowego”. W dobie wszechobecnych selfie to może być powiew świeżości. Start o 18:30, a przynajmniej tak podaje strona internetowa Empiku.

10 maja

Wiadomo, jak co tydzień – parkrun w Gdańsku. A w Gdyni tego dnia odbędzie się Bieg Europejski. Oczywiście mam zamiar wystartować. Wystrzał z „Błyskawicy” padnie o 13:00 i wtedy kilka tysięcy biegaczy ruszy ulicami Gdyni. Przyjdźcie nam kibicować.

Kliknij i przekaż dalejShare on FacebookTweet about this on Twitter