Co robić? 12 – 18 maja

Posted by in kalendarz

Plany na kolejny tydzień. Coś dla smakoszy i podróżników.

13 maja: 

Dwóch stand-uperów z Warszawy na gościnnych występach w Gdańsku. Antoni Syrek – Dąbrowski i Sebastian Rejent wystąpią w Piwiarni Wareckiej na Elżbietańskiej 6. Bilety kosztują 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu występu. Start o 19:30.

15 maja:

O 18:00 w Domu Technika (Rajska 6) odbędą się konsultacje społeczne „Jaka wizja Gdańska”. Jest to wydarzenie niezależne od konsultacji ogłaszanych przez miasto, a uczestnicy pochylą się nad „Strategią rozwoju Gdańska 2030 plus”.

A wieczorem, tradycyjnie o 19:00, w „Południku 18″ (Garncarska, więc daleko nie będzie) spotkanie podróżnicze. Tym razem wyruszymy do Macedonii.

16 maja:

A komu po wizycie w Macedonii spodobają się bałkańskie klimaty, może wyskoczyć do Biblioteki Manhattan. O 18:00 odbędzie się tam spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Pasławskim – „Albania – piękna nieznajoma”. Szczegóły na stronie biblioteki.

17 maja:

 

Restaurant Day, czyli każdy może założyć jednodniową restaurację. W Gdańsku będą dwa nowe lokale: „Mi smakuje” na Targu Rybnym (czyli blogerki kulinarne w natarciu) oraz „Wójcik & Wnuk” na Grobli I (kawiarnia „W starym kadrze”, kuchnia filmowa).

Kliknij i przekaż dalejShare on FacebookTweet about this on Twitter