Co robić? 26 maja – 1 czerwca

Posted by in kalendarz

Nadchodzący tydzień wydaje się być niesamowicie spokojny w porównaniu do minionego…

26 maja

W najbliższą środę w sklepach pojawi się książka „Autostopem przez życie” Przemysława skokowskiego, laureata nagrody Blog of Gdańsk 2013. A już w poniedziałek, na Politechnice Gdańskiej (konkretnie w Audytorium Novum) odbędzie się spotkanie z autorem. Start o 18:30.

27 maja

O mały włos przegapiłbym Bibliocamp 2014 (a zeszłoroczna wersja bardzo mi się podobała). Po szczegółowy program odsyłam na stronę projektu, ale powiem Wam tylko, że we wtorek szykuje się coś dla tych, którzy chcą wydać własną książkę. O 18:00 w Instytucie Kultury Miejskiej (Długi Targ) będzie można się dowiedzieć „Jak zebrać fundusze i zdobyć czytelników przed wydaniem własnej książki?”.

28 maja

Bibliocamp trwa dalej. W bibliotece przy Targu Rakowym pani Joanna Wrycza – Bekier poprowadzi warsztaty o webwritingu. Czyli o tym, jak pisać w sieci. Start o 10:00, finał około 15:00.

1 czerwca

Ponownie Politechnika Gdańska i inspirowany Indiami Color Day. Na początek Color Run, czyli możliwość ubarwienia swojego życia (dosłownie) proszkami holi. Zapisy od 10:30, start o 12:00. A potem festyn Color Fest. I jeszcze będzie można pomóc dzieciom z hospicjum.

Jeśli wiecie o jakichś nadchodzących wydarzeniach – dawajcie znać. Z chęcią napiszę o nich w następnych tygodniach.

Kliknij i przekaż dalejShare on FacebookTweet about this on Twitter